محصولات جدید

شادفا » اخبار » ۲۴ ساعته شدن شبکه دو سیما

۲۴ ساعته شدن شبکه دو سیما

اخبار | ۲۷ تیر۱۳۹۰ | ۱۱ بازدید | نظرات

شبکه دو سیما هم زمان با نیمه شعبان برنامه های خود را به صورت ۲۴ ساعته روی آنتن می‌برد.به گزارش فارس، تصمیم برای ۲۴ ساعته شدن شبکه دو سیما که شبکه ای کودک محور است،در جلسه علی دارابی معاون سیما با مدیران شبکه دو مطرح شد.دارابی در این جلسه پیشنهاد داده بود که شبکه دو برنامه‌ریزی کند و با فرا رسیدن یک مناسبت تقویمی فعالیت شبکه دو به صورت ۲۴ ساعته ادامه یابد.

این سخن معاون سیما، مدیران شبکه سیما را به تکاپو انداخت تا در اولین فرصت و کوتاه ترین زمان این امکان را فراهم کنند و در نتیجه شبکه دو سیما از شب گذشته ۲۴ ساعته شد.

شبکه دو سیما که عنوان کودک و خانواده را بر دوش خود یدک می‌کشد، برنامه‌های روزانه خود را بر محور کودک و نوجوان قرار داده و با تفکیک گروه کودک و نوجوان به دو گروه کودک و خردسال و نوجوان برای این دو گروه سنی برنامه‌سازی می‌کند.

البته این شبکه تلویزیونی برنامه‌های شبانگاهی خود را بیشتر خانواده‌محور قرار داده و طبق برنامه‌ریزی جدید برنامه‌های شبانگاهی این شبکه نیز بیشتر برای بزرگسالان تدارک دیده شده است.

طبق جدول پخش جدید این شبکه، پخش سریال‌های قدیمی، فیلم‌های تکراری، مستند، برنامه اذان‌گاهی صبح، شگفتی‌های آفرینش و … در شب از این شبکه روی آنتن می رود و بناست در آینده تکرار برنامه‌های روزانه این شبکه به جدول پخش شبانگاهی افزوده شود.

به گزارش فارس، علی بخشی‌زاده از شهریورماه سال گذشته با حکم معاون سیما مدیریت شبکه دو سیما را بر عهده دارد و از زمان تصدی مدیریت شبکه دو تا به حال هیچ نشست مطبوعاتی و خبری را با رسانه‌ها نداشته است.


محصولات جدید

مطالب پرطرفدار

امروز سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷

محصولات جدید
محصولات جدید

نظرات