محصولات جدید

شادفا » سرگرمی » کپشنهای روشن فکرانه برای اعتراض به گرانی رب گوجه

کپشنهای روشن فکرانه برای اعتراض به گرانی رب گوجه

سرگرمی | ۷ مهر۱۳۹۷ | ۲۴ بازدید | نظرات

image کپشنهای روشن فکرانه برای اعتراض به گرانی رب گوجه

این روزها بیشتر بازیگران و سلبریتی های کشورمان در فضای مجازی اقدام به گذاشتن پست یا استوری هایی در خصوص اعتراض به گرانی رب گوجه شده اند آنها در بیشتر این پستها از مردم خواسته اند که با نخریدن رب و خرید به اندازه روزانه به ارزان شدن آن کمک کنند.

نمونه هایی از این کپشنها:

به اندازه نیاز خرید کنیم …. یکبار هم که شده دست از حرص و طمع برداریم . ما دچار بحران شده ایم همدیگر را دریابیم…

______________________________________

یک روز صبح در کشور آلمان مردمی که برای خرید شیر آمده بودند ، در کمال تعجب دیدند شیری که تا دیروز ۱ یورو فروخته میشد ، امروز ۱.۵ یورو عرضه میشود . هیچ کس سرو صداو اغتشاشی نکرد اما ، هیچ کس هم شیر نخرید.

بطری های شیر به کارخانه مرجوع شد و همان شب آنگلا مرکل از تلویزیون رسمی آلمان بصورت زنده از مردمان کشورش بابت این گرانی عذر خواهی کرد و از فردا شیر دوباره به قیمت ۱ یورو توزیع شد …!!!!

یک روز صبح در کشور ایران!

یک روز صبح در کشور ایران مردمی که برای خرید شیر آمده بودند ، در کمال تعجب دیدند شیری که تا دیروز ۳۵۰ تومان فروخته میشد ، امروز ۷۵۰ تومان عرضه میشود . همه کس سرو صداو اغتشاشی کردند اما ، همه هم شیر خریدند و حتی از نیاز روزانه نیز بیشتر خریدند !!
پاکت های شیر به کارخانه مرجوع نشد و همه به فروش رسید حتی در بازار نایاب نیز شد و فردای همان روز مجددا قیمت شیر افزایش پیدا کرد و به ۱۳۵۰ تومان رسید و همچنان مردم خریدند و کسی هم عذرخواهی نکرد و شیر نیز توزیع شد …..!!!!!!!


محصولات جدید

مطالب پرطرفدار

امروز سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷

محصولات جدید
محصولات جدید

نظرات