محصولات جدید

شادفا » اخبار » محدودیتهای ترافیکی ۱۰ ، ۱۱، ۱۲ و ۱۳ فروردین ۹۱

محدودیتهای ترافیکی ۱۰ ، ۱۱، ۱۲ و ۱۳ فروردین ۹۱

اخبار | ۸ فروردین۱۳۹۱ | ۲۱ بازدید | نظرات

image محدودیتهای ترافیکی ۱۰ ، ۱۱، ۱۲ و ۱۳ فروردین ۹۱

با شروع نیمه ی دوم تعطیلات نوروز ۹۱ و افزایش مسافرتهای نوروزی درنیمه ی دوم عید ، پلیس راه راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی در این خصوص اطلاعیه داد :

بر این اساس، تردد انواع موتورسیکلت در ایام اجرای طرح نوروزی در تمام آزادراه‌ها و بزرگراه‌ها و جاده‌های اصلی برون شهری کشور ممنوع است.همچنین در تمامی محورهای برون‌شهری که در ایام فوق ممنوعیت و محدودیت ترافیکی برای انواع تریلر و کامیون اعمال می‌شود، عبور و مرور انواع تریلر، کامیون و تانکرهای حامل مواد سوختی و فاسدشدنی مستثنی است و ممنوعیت تردد این قبیل وسایل نقلیه فقط در راههایی اعمال می‌شود که مقررات یکطرفه شدن عبور و مرور در آنها اجرا می‌شود یا ممنوعیت در طول سال دارند.
بقیه در ادامه ی مطلب…

همچنین در محور کرج – چالوس تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت همچنان ممنوع است و تردد انواع وسایل نقلیه در محور کرج – چالوس از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روزهای ۱۲ تا ۱۴ فروردین سال ۹۱ از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ از مرزن‌آباد به سمت کرج به صورت یکطرفه خواهد بود. در محور هراز نیز رفت و آمد انواع تریلر در محور هراز همچنان ممنوع است و تردد انواع کامیون و کامیونت به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت۱۲روز چهارشنبه ۹ فروردین تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه ۱۴ فروردین از تهران به آمل و برعکس ممنوع است.
در این محور همچنین حرکت انواع وسایل نقلیه در محور هراز از ساعت ۱۳ تا ۲۴روزهای۱۲ تا ۱۴ فروردین از رودهن به آب اسک ممنوع بوده و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ روزهای فوق از آب اسک تا رودهن به صورت یکطرفه خواهد بود.
در محور فیروزکوه نیز تردد انواع تریلر و کامیون به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ روز چهارشنبه ۹ فروردین تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه ۱۴فروردین از تهران به قائم‌شهر و بازگشت ممنوع است.
در محور قزوین -رشت هم رفت و آمد انواع تریلر و کامیون به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲روز چهارشنبه ۹ فروردین تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه ۱۴ فروردین از قزوین به رشت و برعکس ممنوع است.
همچنین در محور قدیم ساوه – همدان تردد حرکت تریلر و کامیون به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۱۲روز چهارشنبه ۹ فروردین تا ساعت ۱۴ روز دوشنبه ۱۴ فروردین از ساوه تا سه‌راهی دخان و برعکس ممنوع است.
در محورهای اردبیل -آستارا، اردبیل – سراب و خلخال به اسالم و برعکس تردد انواع تریلر و کامیون به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت هفت صبح تا ۲۴ روز یکشنبه ۱۳ فروردین ممنوع است.
همچنین در محورهای مشهد- قوچان، مشهد- نیشابور و سبزوار تردد انواع تریلر و کامیون به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت هفت صبح تا ۲۴ روزهای ۱۱، ۱۲ و ۱۳ فروردین ممنوع است.
در محور چمن بید- بجنورد- شیروان و برعکس نیز رفت و آمد انواع تریلر و کامیون به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت هفت صبح تا ۲۴ روز های ۱۱، ۱۲و ۱۳ فروردین ۹۱ ممنوع است.همچنین محدویت فوق برای انواع تریلر و کامیون به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی در محورهای بانه – سقز – سنندج و مریوان و گلوگاه -گرگان- جنگل گلستان و چمن‌بید عملی خواهد شد.همچنین در محورهای اصلی استان بوشهر و اصفهان تردد انواع کامیون های کمپرسی حامل سنگ و مصالح ساختمانی از ساعت هفت صبح روز پنجشنبه ۱۰ تا ساعت۲۴ دوشنبه ۱۴فروردین ممنوع است.
در محورهای سلفچگان – قم، جاده قدیم کاشان – قم و جاده قدیم تهران – قم نیز تردد انواع تریلر و کامیون به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت هفت صبح روز یکشنبه ۱۳فروردین ممنوع است.


محصولات جدید

مطالب پرطرفدار

امروز سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷

محصولات جدید
محصولات جدید

نظرات