محصولات جدید

شادفا » پزشکی » درمان قطعی و سنتی لرزش دست بدون بازگشت

درمان قطعی و سنتی لرزش دست بدون بازگشت

پزشکی | ۴ مهر۱۳۹۷ | ۲۱ بازدید | نظرات

image درمان قطعی و سنتی لرزش دست بدون بازگشت

مشکل لرزش دست دیگر نه فقط در افراد میانسال و کهنسال بلکه در بین جوانها نیز دیده می شود. در طب سنتی روش های درمان این معضل وجود دارد. لذا ما دراین مقاله مطالبی درباره درمان قطعی لرزش دست در طب سنتی را نوشته ایم.یکی از مهمترین دلایل لرزش دست استرس و فشارهای عصبی است. برای همین باید استرس تان را کنترل کرده و بر اعصاب تان مسلط باشید.یکی از روشهای درمان استرس، مدیتیشن و ورزش یوگاست. موسیقی آرامبخش بگوشید. به طبیعت بروید. مثبت اندیش باشید. تنفس عمیق بکشید. در مکانی سر سبز پیاده روی کنید و …شما میتوانید با نوشیدن چای بابونه سیستم عصبی تان را آرام کرده و در نتیجه لرزش دست را کاهش دهید.

ما به شما پیشنهاد می کنیم که روزانه ۲ تا ۳ فنجان چای بابونه برای درمان لرزش دست میل کنید. برای تهیه چای بابونه کافیست ۱ قاشق غذا خوری گل بابونه را در یک فنجان آب گرم ریخته و ۵ الی ۱۰ دقیقه در آن را ببندید تا دم بکشد. دیابتی ها خیلی نباید بابونه بخورند.

شما میتوانید یک توپ را در کف دست خود بگیرید و تا جایی که می توانید آن را فشار دهید. ۵ ثانیه آن را نگه داشته و دوباره آزاد کنید. این کار را هر روز ده بار انجام دهید.همچنین ورزش یوگا برای درمان لرزش دست و کنترل استرس و مدیریت اعصاب عالیست. شما میتوانید این ورزش را در منزل یا کلاس های ورزشی انجام دهید.

چای اسطوخودوس یک درمان طبیعی برای درمان لرزش دست است. بوی آرامش بخش آن می تواند سطوح اسید گاما آمینوبوتیریک (GABA) در مغز را افزایش دهد. این اسید، یک انتقال دهنده عصبی است و انتشار آن به طور گسترده در بدن، برای مبارزه با استرس عالیست. در نتیجه لرزش دست شما هم کاهش می یابد.


محصولات جدید

مطالب پرطرفدار

امروز سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷

محصولات جدید
محصولات جدید

نظرات