محصولات جدید

شادفا » اخبار » اخبار جشنواره ملی رسانه‌های دیجیتال سلامت ۲۵ و ۲۶ مهر در hdmf.ir

اخبار جشنواره ملی رسانه‌های دیجیتال سلامت ۲۵ و ۲۶ مهر در hdmf.ir

اخبار | ۷ مهر۱۳۹۷ | ۱۱ بازدید | نظرات

image اخبار جشنواره ملی رسانه‌های دیجیتال سلامت ۲۵ و ۲۶ مهر در hdmf.ir

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی جشنواره رسانه‌های دیجیتال سلامت، نخستین جشنواره ملی رسانه‌های دیجیتال سلامت مهر امسال با همکاری مؤسسه آوای هنر سلامت از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار می‌شود.

همچنین براساس گاه‌شمار فراخوان جشنواره رسانه‌های دیجیتال سلامت، مهلت ارسال آثار با توجه به برگزاری این رویداد در دو روز ۲۵ و ۲۶ مهر، ۱۵ شهریور به پایان رسیده است.

نخستین جشنواره ملی رسانه‌های دیجیتال سلامت در ۸ موضوع بازی‌های رایانه‌ای، تلفن همراه، نرم‌افزار‌های رایانه‌ای، وب‌سایت و وبلاگ اطلاع‌رسانی- آموزشی، سرویس‌ها و خدمات الکترونیک سلامت، شبکه‌های اجتماعی، سامانه‌های هوشمند سلامت و هنر‌های دیجیتال برگزار خواهد شد.

پیگیری تحقق سیاست‌های کلان و کلی نظام سلامت ابلاغی مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) و حمایت از تولید ایرانی، جریان‌سازی عمومی به منظور اجتماعی شدن نظام سلامت و ارتقای سطح کمی و کیفی آموزش همگانی مبتنی بر فناوری‌های نوین و شبکه‌های اجتماعی و برگزاری نشست‌های علمی با حضور چهره شاخص علمی و دانشگاهی فعال در حوزه رسانه‌های دیجیتال سلامت نیز از جمله اهداف این جشنواره به‌شمار می‌آید.

همچنین در بخش جنبی این جشنواره معرفی شتاب‌دهنده‌های سلامت، دانشگاه‌ها و دستگاه‌های برتر در حوزه تولید محتوای دیجیتال، شرکت‌های برتر در حوزه تولید محتوای دیجیتال، استارت‌آپ برتر سلامت، مقالات و پژوهش‌های مرتبط با رسانه‌های دیجیتال، کتاب و بستر‌های فرهنگ‌سازی توسعه کاربری رسانه‌های دیجیتال، بخش بین‌الملل و انتخاب چهره‌های شاخص سلامت صورت خواهد گرفت.

نخستین جشنواره رسانه‌های دیجیتال سلامت به دبیری امیرحسین اسدی، از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و با همکاری مؤسسه آوای هنر سلامت ۲۵ و ۲۶ مهر برگزار می‌شود.

فراخوان و همه اخبار و اطلاعات جشنواره رسانه‌های دیجیتال سلامت در سایت www.hdmf.ir قابل دسترسی است.


محصولات جدید

مطالب پرطرفدار

امروز سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷

محصولات جدید
محصولات جدید

نظرات