محصولات جدید

شادفا » آرایشگری » آموزش مجانی نصب اکستنشن سرد حرارتی کلیپسی و لیزری و میکرو

آموزش مجانی نصب اکستنشن سرد حرارتی کلیپسی و لیزری و میکرو

آرایشگری | ۲۵ مرداد۱۳۹۷ | ۵۹۲ بازدید | نظرات

image آموزش مجانی نصب اکستنشن سرد حرارتی کلیپسی و لیزری و میکرو

در این پست از شاد فا آموزش نصب اکستنشن‌های مو را برای مبتدی به صورت رایگان قرار داده ایم. اگر میخواهید برای خود یا عزیزان خود اکستنشن‌ کنید نخست باید موهای مصنوعی یا طبیعی را خریداری کنید. اکستنشن های مصنوعی حاوی کراتین و پلاستیک بوده و ظاهری شبیه به موهای طبیعی دارند؛ اما به دلیل ماهیت پلاستیکی‌شان، براق‌تر و درخشان‌تر به نظر می‌رسند. موهای طبیعی هستند و کیفیت‌های متفاوتی دارند؛ محبوب‌ترین این نوع اکستنشن، موهای برزیلی، هندی و مالزیایی هستند. این موهای باکیفیت، قابلیت صاف کردن، فر کردن و حتی رنگ کردن دارند.هنگام انتخاب اکستنشن، دقت کنید که با موهایتان شباهت داشته باشد تا هنگام قرار گرفتن لابه لای موهایتان حالت غیرطبیعی نداشته باشد. اکستنشن‌های مصنوعی، با وجود شباهت به موهای طبیعی، به دلیل ظاهر براقشان، جلوه مناسبی نداشته و قابلیت اتو کردن و رنگ کردن را نیز ندارند.

image آموزش مجانی نصب اکستنشن سرد حرارتی کلیپسی و لیزری و میکرو

__________________________________________

اکستنشن گرم:این نوع اکستنشن، با کمک دستگاه انجام می‌شود و شامل اکستنشن با چسب و اکستنشن لیزری است؛ که هر دو به وسیله دستگاه و با حرارت انجام می‌گردد. در اکستنشن لیزری، موهای انتخاب شده، با چسب کراتینه و توسط اشعه دستگاه لیزر، لابه لای موها نصب می‌شوند. استفاده از چسب‌های رولی و دو رو، جدیدترین نوع اکستنشن گرم است.

__________________________________________
اکستنشن سرد : در این نوع اکستنشن، از هیچ دستگاهی استفاده نمی‌شود و برای نصب موها، نوعی چسب گیاهی بی‌رنگ به نام کراتین یا حلقه‌های فلزی مورد استفاده قرار می‌گیرند. معمولاً حلقه برای موهای ضخیم به کار می‌رود. اکستنشن سرد شامل اکستنشن کلیپسی، دوخت مو، اکستنشن بافت، اکستنشن ریسه‌ای و اکستنشن با رینگ است.
__________________________________________

image آموزش مجانی نصب اکستنشن سرد حرارتی کلیپسی و لیزری و میکرو
مدل کلیپسی : نصب این نوع اکستنشن، خیلی راحت و سریع انجام می‌شود و برای مواقعی که زمان کافی ندارید، پیشنهاد می‌شود؛ البته بهتر است که در هنگام خواب آن‌ها را از موهایتان جدا کرده و روز، دوباره آن‌ها را نصب کنید.این اکستنشن‌ها به صورت مصنوعی و طبیعی موجود هستند و موها در نزدیک ریشه به یک کلیپس متصل می‌شوند و از همین طریق در بین موهای طبیعی نصب می‌شوند. یک ست اکستنشن کلیپسی، به طور معمول، دارای هشت نوار مو است. همچنین طول و عرض‌ این نوع اکستنشن بین ۵ تا ۲۰ سانتی‌متر است.اکستنشن‌های مورد نظرتان را بخرید. یک ست موی اکستنشن، یک ردیف مو است که با کلیپس لابهلای موی طبیعی شما وصل می‌شود.موهای خود را تقسیم بندی کنید؛ برای این کار، موهایتان را جمع کرده و به حالت دم اسبی ببندید. یک لایه از موها را باقی بگذارید و آن را روی گردن خود بریزید و یک ست از اکستنشن‌ها را نصب کنید. هر بار لایه‌ای به اندازه ۵/۲ سانتی‌متر از موهای جمع شده را باز کرده و موها را به آن وصل می‌کنید.موهایتان را به وسیله شانه پوش دهید، تا حجم موها در قسمت ریشه ۲ تا ۳ سانتی‌متر افزایش پیدا کرده و موی اکستنشن، راحت‌تر نصب شود و از لیز خوردن آن، روی موها جلوگیری شود. همچنین باعث پوشاندن کلیپس‌ها می‌شود.کلیپس را به قسمت ریشه‌ی موها، بچسبانید؛ دقت کنید که دسته‌های مو را با فاصله‌های مساوی نصب کنید تا موهای نصب شده کوتاه و بلند نشوند؛ البته پس از نصب می‌توانید آن‌ها را کوتاه کنید تا با موهایتان سازگاری داشته باشند.یک لایه دیگر از موهای بسته شده خود را باز کنید و مراحلی را که در بالا گفته شد، تکرار کنید. ریشه‌ی موها را پوش داده و یکی یکی دسته‌های مو را به موهای خود وصل کنید.در انتها نیز، مجدداً موهایتان را پوش داده و برس بکشید تا نرم شوند. اگر کلیپس‌ها مشخص هستند، موها را مجدداً نصب کنید تا کلیپس‌ها پنهان شوند.

image آموزش مجانی نصب اکستنشن سرد حرارتی کلیپسی و لیزری و میکرو

مدل حرارتی : در این نوع اکستنشن، به یک سر موهای انتخاب شده (طبیعی یا مصنوعی)، چسب کراتین زده و با دستگاه‌های حرارتی روی موها نصب می‌شوند. اکستنشن حرارتی بادوام ترین نوع اکستنشن مو است، اما خیلی گران‌تر از نوع کلیپسی است. با وجود استفاده از حرارت برای نصب اکستنشن، آسیب زیادی به موهای طبیعی وارد نمی‌کند. البته به علت سخت بودن نصب آن، بهتر است فرد دیگری این کار را برایتان انجام دهد.

مراحل نصب اکستنشن حرارتی : ابتدا موهایتان را با شامپو بشوئید و کاملاً خشک کنید تا چسب روی مو بچسبد.
موهایتان را با یک تقسیم کننده بخش بندی کنید. تقسیم کننده، موها را تقسیم کرده و از سوختن پوست جلوگیری می‌کند. بخشی از موها را از پشت گردن جدا کرده و بقیه را بالای سر خود سنجاق کنید. برای تقسیم بندی موها، بهتر است از پشت سر شروع کنید.
برای ساختن تقسیم کننده، یک تکه مقوای نازک به قطر ۶ سانتی‌متر را به شکل دایره‌ای با قطر سه اینچ، برش دهید. دایره را از یک سمت تا مرکز آن (شعاع)، برش داده و در وسط دایره سوراخی به بزرگی یک تا دو میلی‌متر ایجاد کنید. دسته‌های کوچک مو را با قلاب از وسط دایره گرفته و کار چسباندن اکستنشن را انجام دهید.
اکستنشن باید در نزدیک‌ترین حالت ممکن به پوست سر و به موازات ریشه مو، نصب شود؛ سپس با استفاده از اتوی مو، موهای اکستنشن را به موهای خود بچسبانید. در حین اتو مراقب باشید موهایتان را نسوزانید.
با انگشت، موهای اکستنشن شده را که هنوز گرم هستند را لابه لای موهای خود، تاب دهید تا چسب بهتر جذب موها شود.
این کار را برای دسته‌های دیگر مو نیز به صورت بچسبانید؛ تا جلوه‌ای طبیعی داشته باشد.
پس از اتمام اکستنشن موها، با برسی نرم (بدون برجستگی انتهایی) موها را حالت دهید. دقت کنید فشار و کشیدن ریشه مو باعث کنده شدن اکستنشن‌های تازه چسبانده می‌شود.

آموزش اکستنشن مو – روش کراتینه با دستگاه لیزری
در این نوع اکستنشن، باید حجم موهای انتخاب شده و موهای طبیعی فرد، متناسب بوده و فاصله موهای اکستنشن شده از هم نیم سانتی‌متر باشد. مزیت دستگاه لیزری نسبت به دستگاه‌های قدیمی، قابلیت تغییر درجه حرارت است؛ دستگاه‌های قدیمی درجه حرارت یکنواختی دارند که باعث آسیب به موها می‌شوند.

چسب کراتین ساختاری مشابه مو داشته و آسیب کمتری به موها وارد می‌کند و به سرعت خنک می‌شود.

مراحل نصب اکستنشن لیزری

image آموزش مجانی نصب اکستنشن سرد حرارتی کلیپسی و لیزری و میکرو

آموزش اکستنشن مو – روش کراتینه با دستگاه لیزری

در ابتدا، موها را از یک سمت کاملاً باز کرده و با استفاده از دستگاه، چسب کراتین را روی مو بزنید.
برای ردیف دوم باید یک لایه از موها را ریخته و لایه بعدی را انتخاب کنید، به صورتی که اکستنشن بین دو تکه قرار بگیرد، مثل روش زیگزاک یا چیدن آجر.
مراحل گفته شده را تا اتمام اکستنشن، تکرار کنید.
در هنگام اکستنشن دقت کنید که لبه‌های موهای اکستنشن شده موقع جمع کردن موها مشخص نشود، همچنین، بهتر است از موهای طبیعی استفاده کنید تا موهایتان آسیب نبینند.
برای ریمو کردن این نوع اکستنشن، دور موها را طلق پیچیده و چسب‌ها را با پنبه آغشته به ریموورهای مخصوص و شل کردن آن با انبر، باز کنید و سپس با استفاده از شانه ریز چسب‌ها را از موها جدا کنید.

اکستنشن لیزری خیلی محو بوده و حتی در قسمت جلو سر هم قابل استفاده است. این روش ماندگارترین روش اکستنشن مو است.

آموزش اکستنشن مو – روش میکرو

image آموزش مجانی نصب اکستنشن سرد حرارتی کلیپسی و لیزری و میکرو
میکرو، جدیدترین مدل اکستنشن مو است. این نوع اکستنشن، مشابه اکستنشن رینگ است و ابزار مشابهی هم دارند، ولی رینگ کمی درشت‌تر از دانه‌های مورد استفاده در میکرو است.

در اکستنشن با رینگ، محل اتصال موها با رینگ فیکس می‌شود؛ که باعث فشار به تارهای مو و جدا شدن اکستنشن ها و ایجاد ظاهر نازیبا در موها می‌شود. همچنین موها در قسمت زیر رینگ دچار پوسیدگی می‌شوند.

آموزش اکستنشن مو – روش میکرو : در روش میکرو، آسیب به موها حداقل است و حتی برای موهای جلوی سر نیز قابل استفاده است. میکروها دانه‌های بسیار ریزی هستند که با دستگاه روی موها نصب می‌شوند، همچنین رنگ‌های متنوعی از میکروها در بازار وجود دارد که برای سازگاری با هر نوع رنگی مناسب است.در این نوع اکستنشن، ابتدا، یک لایه نازک از موها را جدا کرده و با استفاده از دستگاه، موها را از داخل میکرو رد کنید و با انبر فیکس کنید. ظرافت و دقت در انجام میکرو اکستنشن بسیار مهم است، تا در ظاهر موها مشخص نباشد.

 


محصولات جدید

مطالب پرطرفدار

امروز سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷

محصولات جدید
محصولات جدید

نظرات